قوانین و مقررات

1) تمامی کالاهای ارائه شده توسط فرهنگ وهنر پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.

2) کلیه کالاها به‌صورت نو عرضه می گردد و فرهنگ وهنر به هیچ عنوان کالای دست دوم توزیع نمی‌کند.

3) کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت فرهنگ وهنر دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.

4) مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال، فرهنگ وهنر  کد رهگیری مرسوله پستی از طریق پیامک را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

5) اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان فرهنگ وهنر استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

6) تمامی سفارش های پستی ثبت شده قبل از ساعت 18 در روز کاری بعد و بعد از ساعت 20 دو روز کاری بعد ارسال می شود.

7) در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران فرهنگ وهنر را در جریان بگذارید.

8) بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .

9) ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ ومواردی از این قبیل تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض است که هزینه بازگشت را فرهنگ وهنر  تقبل می کند، اما بعد از  7 روز در صورت امکان تعویض هزینه برگشت و ارسال با مشتری است .

10) لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا 2 ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت 9:30 صبح قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود.)

11) پیک موتوری وظیفه ای بر تحویل درب واحد ندارد و تنها درب اصلی ساختمان تحویل داده می شود.

12)در صورت مشاهده آسیب دیدگی جدی مرسوله از دریافت آن به شدت خودداری نمائید. (علی الخصوص مرسوله های پستی)

12) ثبت نام در سایت فرهنگ و هنر  و تیک زدن ارسال پیامک در ثبت اطلاعات معنی قبول دریافت پیامک اطلاع رسانی و فروش ویژه ها می باشد .

13) ثبت نام در فرهنگ و هنر  و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.